Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

 

 

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Oddaj 1% swojego podatku dla naszego przedszkola

Utworzono dnia 11.02.2021

Kolejny rok zachęcamy Państwa do przeznaczenie swojego 1% podatku na nasze przedszkole. Co roku udaje nam się uzbierać kwotę, za którą możemy kupić pomoce dydaktyczne, zabawki czy wyposażenie do sal. Razem możemy wiele!  Wystarczy wpisać Numer KRS: 0000133718, a w...

czytaj dalej... na temat: Oddaj 1% swojego podatku dla naszego przedszkola

ZMIANA TERMINU ZEBRANIA Z RODZICAMI

Utworzono dnia 25.08.2020
ZEBRANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 28 SIERPNIA 2020r
czytaj dalej... na temat: ZMIANA TERMINU ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zebranie z rodzicami

Utworzono dnia 19.08.2020

Zebranie z rodzicami odbędzie się 27 sierpnia. O szczegółach zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

DYŻUR WAKACYJNY

Utworzono dnia 08.06.2020

DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo!

W związku z przerwą wakacyjną, na terenie Gminy Świerklaniec zorganizowany będzie dyżur :

 • w miesiącu lipcu (od 01.07.-31.07.2020r.) - Przedszkole „Pod Zielonym Listkiem” w  Świerklańcu, ul. Oświęcimska 11. Czynne w godz. 630 - 1630(przedszkole.swierklaniec@wp.pl)
 • w miesiącu sierpniu (od 01.08.-31.08.2020r.) – Przedszkole w Nakle Śl. przy ul. Kościuszki  13 . Czynne w godz.600 - 1600  (przedszkolenaklo@tlen.pl)

 

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci do dnia 14.06.2020r. drogą elektroniczną na adres wybranej placówki podając imię i nazwisko dziecka, nazwa placówki do której uczęszcza obecnie oraz termin i  godziny pobytu w dyżurującej placówce.

Licząc na Państwa odpowiedzialność prosimy o podanie rzetelnej informacji. Od tego bowiem zależy zaplanowanie wyżywienia oraz organizacja pracy w reżymie sanitarnym.

 

Organizacja opieki w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego – nowe zasady:

 1. Przedszkole będzie funkcjonować w nowym reżimie sanitarnym z ograniczoną liczbą dzieci w grupie,   z zachowaniem bezpiecznej odległości oraz z ograniczoną ilością zabawek przedszkolnych i innych sprzętów, których nie można poddać codziennej dezynfekcji.
 2.  Przedszkole może przyjąć ograniczoną ilość dzieci. Zgodnie z wytycznymi MEN i GIS pierwszeństwo w przyjęciu  mają dzieci pracowników realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, tj.:

- pracowników systemu ochrony zdrowia;

- służb mundurowych;

- pracowników handlu ;

- pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych.

 1. Obowiązuje kategoryczny zakaz przynoszenia z zewnątrz do przedszkola jakichkolwiek zabawek, sprzętów, plecaków oraz jedzenia i picia.
 2. Może zaistnieć sytuacja, że dzieci nie będą w tych samych grupach wiekowych ,ale przydzielone do grupy w zależności od tego, w jakich godzinach będą  przyprowadzane do placówki.
 3. Godziny przyprowadzania i odbierania dzieci będą rygorystycznie przestrzegane i wyznaczone przez dyrektora przedszkola po uzgodnieniu z rodzicami. Nie będzie możliwości wcześniejszego lub późniejszego przyprowadzania i odbierania dzieci, innego niż  wskazanego w deklaracji.
 4. Rodzice nie będą wchodzili na teren przedszkola, dziecko będzie przekazywane pracownikowi przedszkola w drzwiach wejściowych. Na tych zasadach odbywać się też będzie odbieranie dziecka.
 5. Przy wejściu do przedszkola każde dziecko będzie  miało codziennie mierzoną temperaturę. Opieką przedszkolną będzie objęte dziecko, którego pomiar nie wykaże temperatury podwyższonej.
 6. Do przedszkola będzie mogło uczęszczać tylko zdrowe dziecko, bez jakichkolwiek oznak chorobowych typu katar, kaszel, gorączka, biegunka, wymioty lub zgłaszane złe samopoczucie.
 7. Grupy dzieci i opiekunowie tych grup nie będą miały pomiędzy sobą styczności. Sytuacja ta dotyczy pobytu w budynku i w ogrodzie przedszkolnym. Na placu zabaw  będą wyznaczone miejsca, urządzenia i zabawki dla dzieci.
 8. Nie będą organizowane spacery i wycieczki poza teren przedszkola.

Ewa Wilczek

Dyrektor Przedszkola w Nakle Śląskim

 

czytaj dalej... na temat: DYŻUR WAKACYJNY

KOMUNIKAT DYREKTORA PRZEDSZKOLA W NAKLE ŚLĄSKIM W ZWIĄZKU Z MOŻLIWOŚCIĄ URUCHOMIENIA PLACÓWKI W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA

Utworzono dnia 11.05.2020

KOMUNIKAT DYREKTORA PRZEDSZKOLA W NAKLE ŚLĄSKIM

 W ZWIĄZKU Z MOŻLIWOŚCIĄ URUCHOMIENIA PLACÓWKI

 W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA

 

W związku z decyzją rządu o możliwości otwarcia przedszkoli proszę o zapoznanie się z

„Procedurą bezpieczeństwa wewnętrznego na wypadek wystąpienia choroby zakaźnej ze szczególnym uwzględnieniem COVID- 19”, zamieszczoną na naszej stronie internetowej:

www.przedszkolenaklo.przedszkolna.net w zakładce DOKUMENTY.

 

Proszę  o przekazanie informacji o potrzebie zapewnienia opieki Państwa dziecku od 25.05.2020r. przez naszą placówkę. Zgłoszenie potrzeby zapewnienia dziecku opieki należy przesłać na adres mailowy: przedszkolenaklo@tlen.pl zgodnie z załącznikami poniżej, w  nieprzekraczalnym terminie do 17.05.2020r.

Powyższe informacje są niezbędne  do  zorganizowania pracy przedszkola, dostosowanej do liczby zgłoszonych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki domowej.

 

Proszę mieć na uwadze fakt, że przedszkole pracując w nowym reżimie sanitarnym, może objąć opieką ograniczoną liczbę  dzieci.

 

Zgodnie z wytycznymi MEN i GIS pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci pracowników realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, tj.:

- pracowników systemu ochrony zdrowia

- służb mundurowych

- pracowników handlu

- pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych

 

O szczegółowej dacie wznowienia działalności  naszego przedszkola  poinformujemy Państwa wkrótce.

 

Organizacja opieki w przedszkolu – nowe zasady:

 

 1. Przedszkole będzie funkcjonować w nowym reżimie sanitarnym z ograniczoną liczbą dzieci w grupie, z zachowaniem bezpiecznej odległości oraz z ograniczoną ilością zabawek przedszkolnych i innych sprzętów, których nie można poddać codziennej dezynfekcji. Przedszkole może przyjąć maksymalnie 48 dzieci.
 2. Obowiązuje kategoryczny zakaz przynoszenia z zewnątrz do przedszkola jakichkolwiek zabawek, sprzętów, plecaków oraz jedzenia i picia.
 3. Może zaistnieć sytuacja, że dzieci nie będą w tych samych grupach wiekowych jak dotychczas, ale przydzielone do grupy w zależności od tego, w jakich godzinach będą  przyprowadzane do placówki.
 4. Może zaistnieć sytuacja, że nasi wychowankowie nie będą pod opieką dotychczasowej wychowawczyni i w dotychczasowej  sali.
 5. Godziny przyprowadzania i odbierania dzieci będą rygorystycznie przestrzegane i wyznaczone przez dyrektora przedszkola po uzgodnieniu z rodzicami. Nie będzie możliwości wcześniejszego lub późniejszego przyprowadzania i odbierania dzieci, innego niż  wskazanego w deklaracji.
 6. Rodzice nie będą wchodzili na teren przedszkola, dziecko będzie przekazywane pracownikowi przedszkola w drzwiach wejściowych. Na tych zasadach odbywać się też będzie odbieranie dziecka.
 7. Przy wejściu do przedszkola każde dziecko będzie  miało codziennie mierzoną temperaturę. Opieką przedszkolną będzie objęte dziecko, którego pomiar nie wykaże temperatury podwyższonej.
 8. Do przedszkola będzie mogło uczęszczać tylko zdrowe dziecko, bez jakichkolwiek oznak chorobowych typu katar, kaszel, gorączka, biegunka, wymioty lub zgłaszane złe samopoczucie.
 9. Dzieci powyżej 4. roku życia mają obowiązek przychodzenia  do przedszkola w maseczce, którą zdejmują mu rodzice przy wejściu  i zabierają ze sobą.
 10. Grupy dzieci i opiekunowie tych grup nie będą miały pomiędzy sobą styczności. Sytuacja ta dotyczy pobytu w budynku i w ogrodzie przedszkolnym. Na placu zabaw  będą wyznaczone miejsca, urządzenia i zabawki dla dzieci.
 11. Nie będą organizowane spacery i wycieczki poza teren przedszkola.

 

 

Ewa Wilczek

Dyrektor Przedszkola

w Nakle Śląskim

czytaj dalej... na temat: KOMUNIKAT DYREKTORA PRZEDSZKOLA W NAKLE ŚLĄSKIM W ZWIĄZKU Z MOŻLIWOŚCIĄ URUCHOMIENIA PLACÓWKI W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA

Komentarz wójta z dnia 5.05.2020

Utworzono dnia 05.05.2020

UWAGA RODZICE!

Utworzono dnia 04.05.2020

W związku z decyzją rządu o możliwości otwarcia przedszkoli proszę o informację dotyczącą  potrzeby zapewnienia opieki Państwa dzieciom

przez naszą placówkę.

Zgodnie z wytycznymi MEN i GIS pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgłoszenie takiej potrzeby prosimy niezwłocznie przesłać na adres mailowy: przedszkolenaklo@tlen.pl

Proszę mieć na uwadze fakt, że przedszkole pracując w nowym reżimie sanitarnym nie będzie w stanie zapewnić opieki wszystkim dzieciom.

Powyższe informacje pomogą w organizacji opieki dla dzieci potrzebujących.

O szczegółowej dacie wznowienia działalności naszego przedszkola przez organ prowadzący poinformujemy Państwa wkrótce.

Rekrutacja

Utworzono dnia 17.04.2020

INFORMUJEMY, ŻE LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W NAKLE ŚLĄSKIM DOSTĘPNE SĄ W HOLU NASZEGO PRZEDSZKOLA ORAZ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ W ZAKŁADCE REKRUTACJA

czytaj dalej... na temat: Rekrutacja

UWAGA RODZICE!

Utworzono dnia 11.03.2020
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno - wychowawcze zostają zawieszone!

Rekrutacja

Utworzono dnia 10.02.2020
Rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się 23 marca! Wszystkie potrzebne dokumenty będą dostępne w zakładce rekrutacja.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 10

W poprzednim tygodniu: 88

W tym miesiącu: 192

W poprzednim miesiącu: 389

Wszystkich: 23505

Odwiedź nas !!

Odwiedź nas !!

Kliknij i zobacz całą mapę